Programma's

Maandag

Dinsdag

Woensdag

Donderdag

Vrijdag

Zaterdag

Zondag

09.00 uur: Jos Van Meer "Weer of geen weer"

10.00 uur: Ron Vandersteen "De muziekfabriek"

11.00 uur: Hans De Kneght "The middle of teh road show"

12.00 uur: Wim Vermeer "The 70 show"

13.00 uur: Bert Van Aerde " Siesta"

14.00 uur: Rudolf Stevens "Terug naar toen"

15.00 uur: Jacques van Belleghem " Goud van oud"

16.00 uur: Jacques van Belleghem " Goud van oud"

17.00 uur: Eric Demeijer "Hit- revival"

18.00 uur: Mike West "Westexpress"

19.00 uur: Erik van Limburg "Country line"

20.00 uur: Harry Tiger:"Favoriete muziekcollectie"

21.00 uur: Rudy Deneve "Popmusic"

22.00 uur: Rudy Deneve "Popmusic"

23.00 uur: Non Stop

 


09.00 uur: Jos Van Meer "Weer of geen weer"

10.00 uur: Ron Vandersteen "De muziekfabriek"

11.00 uur: Hans De Kneght "The middle of teh road show"

12.00 uur: Wim Vermeer "The 70 show"

13.00 uur: Bert Van Aerde "Siesta"

14.00 uur: Rudolf Stevens "De muziekdoos"

15.00 uur: Rudolf Stevens "De muziekdoos"

16.00 uur: Mike "Music factory"

17.00 uur: Mike "Music factory"

18.00 uur: Mike West "Westexpress"

19.00 uur: Dj. Deruiter "De connectie"

20.00 uur: Dj. Deruiter "De connectie"

21.00 uur: Ronald De Gier " Old Disco Party"

22.00 uur: Ronald De Gier " Old Disco Party"

23.00 uur: Non stop



09.00 uur: Jos Van Meer "Weer of geen weer"

10.00 uur: Ron Vandersteen "De muziekfabriek"

11.00 uur: Hans De Kneght "The middle of teh road show"

12.00 uur: Wim Vermeer "The 70 show"

13.00 uur: Bert Van Aerde "Siesta"

14.00 uur: Rene Van Elst "Platenprak"

15.00 uur: Rene Van Elst "Platenprak"

16.00 uur: Mike "De nederlandstalige top 40"

17.00 uur: Mike "De nederlandstalige top 40"

18.00 uur: Mike West "Westexpress"

19.00 uur: Bart Soenen " Dancity top 15

20.00 uur: Erik Verbouw "Bouwval"

21.00 uur: Erik Verbouw "Bouwval"

22.00 uur: Hans Vanhouten "Alle 13 goed"

09.00 uur: Jos Van Meer "Weer of geen weer"

10.00 uur: Ron Vandersteen "De muziekfabriek"

11.00 uur: Hans De Kneght "The middle of teh road show"

12.00 uur: Wim Vermeer "The 70 show"

13.00 uur: Bert Van Aerde "Siesta"

14.00 uur: Peter Abbeloos "Hitallegaartje"

15.00 uur: Jos Van Meer " Vlaanderen boven

16.00 uur: Romeo Hill "Hill wil wel"

17.00 uur: Peter De Vlieghe " Hitladder"

18.00 uur: Mike West "Westexpress"

19.00 uur: Mike " De single collectie"

20.00 uur: Eric Devalk "Hitkampioen"

21.00 uur: Dj Frenk "Een uur Frenk non-stop"

22.00 uur: Ferry de Wolf "The Ferry show"

23.00 uur: Linda Law "The Linda Law radio show"

09.00 uur: Jos Van Meer "Weer of geen weer"

10.00 uur: Ron Vandersteen "De muziekfabriek"

11.00 uur: Hans De Kneght "The middle of teh road show"

12.00 uur: Wim Vermeer "The 70 show"

13.00 uur: Bert Van Aerde "Siesta"

14.00 uur: Jacques van Belleghem " Hits en gouwe ouwe"

15.00 uur: Jacques van Belleghem " Hits en gouwe ouwe"

16.00 uur: Lieven Vandaele "Lui lekker Lieven"

17.00 uur: Theo De Brander "Aan boord"

18.00 uur: Mike West "Westexpress"

19.00 uur: Erik van Limburg "Golden juke-box revival show"

20.00 uur: Erik van Limburg "Golden juke-box revival show"

21.00 uur: Dj Q "The other mix"

22.00 uur: Dj Q "The other mix"

23.00 uur: Dj Q "The other mix"

00.00 uur: Dj Q "The other mix"

 

09.00 uur: Romeo Hill "Langzaam wakker worden"

10.00 uur: Erik van Limburg "Evl in de morgen"

11.00 uur: John Westland " Muziekpaleis"

12.00 uur: Ron Devolder "Platen van op zolder"

13.00 uur: Bert Van Aerde "Siesta"

14.00 uur: Chris van Gelder "70/80/90"

15.00 uur: Chris van Gelder "70/80/90"

16.00 uur: Vdj Maggi "Romantica"

17.00 uur: Nico Vanden Broeke "Het hof van verlangen"

18.00 uur: Carlo Vandermast "Door de jaren heen

19.00 uur: Noel Van Rompay "De geluidsnorm"

20.00 uur: Noel Van Rompay "De geluidsnorm"

21.00 uur: Ronald De Gier " Old Disco Party"

22.00 uur: Ronald De Gier " Old Disco Party"

23.00 uur: Eric van Praet "High drones in the mix"

24.00 uur: Eric van Praet "High drones in the mix"

 

 

09.00 uur: Romeo Hill "Langzaam wakker worden"

10.00 uur: Jan Steen "Coffee break"

11.00 uur: Mike "de Vlaamse super 15"

12.00 uur: John Westland " Muziekpaleis"

13.00 uur: Bert Van Aerde "Siesta"

14.00 uur: Dj Geerhard Hannink"De jaren 70"

15.00 uur: Dj Geerhard Hannink"De jaren 70"

16.00 uur: Vdj Maggi "The special guest"

17.00 uur: Nico Vanderlinde "Remember the good old day's"

18.00 uur: Carlo Vandermast "Doorheen de jaren"  

19.00 uur: Dj Q "Q op zondag"

20.00 uur: Dj Q "Q op zondag"

21.00 uur: Dj Q "Q op zondag"

22.00 uur: Bart Soenen "History of dance" 

23.00 uur: Non stop

 

(C)Copyright 2016,2017,2018,2019 Alle rechten voorbehouden.

 

Niets uit deze website mag worden verveelvoudigd en/of openbaar gemaakt via internet, door middel van druk, fotokopie, microfilm of op welke andere wijze dan ook zonder voorafgaande schriftelijke toestemming van Studiofmmusic.