Programma's

Maandag

Dinsdag

Woensdag

Donderdag

Vrijdag

Zaterdag

Zondag

09.00 uur: Jos Van Meer "Weer of geen weer"

10.00 uur: Ron Vandersteen "De muziekfabriek"

11.00 uur: Hans De Kneght "The middle of teh road show"

12.00 uur: Jacques Van Belleghem "Goud van oud"

13.00 uur: Bert Van Aerde " Siesta"

14.00 uur: Rudolf Stevens "Terug naar toen"

15.00 uur: Nico Vanderlinden "De gouwe ouwe club"

16.00 uur: Nico Vanderlinden "De gouwe ouwe club"

17.00 uur: Eric Demeijer "Hit- revival"

18.00 uur: Wim Vermeer "The 70 show"

19.00 uur: Erik van Limburg "Country line"

20.00 uur: Harry Tiger:"Favoriete muziekcollectie"

21.00 uur: Rudy Deneve "Popmusic"

22.00 uur: Rudy Deneve "Popmusic"

23.00 uur: Non Stop

 


09.00 uur: Jos Van Meer "Weer of geen weer"

10.00 uur: Ron Vandersteen "De muziekfabriek"

11.00 uur: Hans De Kneght "The middle of teh road show"

12.00 uur: Jacques Van Belleghem "Goud van oud"

13.00 uur: Bert Van Aerde "Siesta"

14.00 uur: Rudolf Stevens "De muziekdoos"

15.00 uur: Rudolf Stevens "De muziekdoos"

16.00 uur: Mike "Music factory"

17.00 uur: Mike "Music factory"

18.00 uur: Wim Vermeer "The 70 show"

19.00 uur: Dj. Deruiter "De connectie"

20.00 uur: Dj. Deruiter "De connectie"

21.00 uur: Ronald De Gier " Old Disco Party"

22.00 uur: Ronald De Gier " Old Disco Party"

23.00 uur: Non stop



09.00 uur: Jos Van Meer "Weer of geen weer"

10.00 uur: Ron Vandersteen "De muziekfabriek"

11.00 uur: Hans De Kneght "The middle of teh road show"

12.00 uur: Jacques Van Belleghem "Goud van oud"

13.00 uur: Bert Van Aerde "Siesta"

14.00 uur: De Ned top 40

15.00 uur: De Ned top 40

16.00 uur: De Ned top 40

17.00 uur: Bart Soenen "History of dance"

18.00 uur: Wim Vermeer "The 70 show"

19.00 uur: Rene Van Elst "Platenprak"

20.00 uur: Rene Van Elst "Platenprak"

21.00 uur: Erik Verbouw "Bouwval"

22.00 uur: Erik Verbouw "Bouwval"

09.00 uur: Jos Van Meer "Weer of geen weer"

10.00 uur: Ron Vandersteen "De muziekfabriek"

11.00 uur: Hans De Kneght "The middle of teh road show"

12.00 uur: Jacques Van Belleghem "Goud van oud"

13.00 uur: Bert Van Aerde "Siesta"

14.00 uur: Rudy Van Hove "Muziekland"

15.00 uur: Jos Van Meer " Vlaanderen boven

16.00 uur: Romeo Hill "Hill wil wel"

17.00 uur: Peter De Vlieghe " Hitladder"

18.00 uur: Wim Vermeer "The 70 show"

19.00 uur: Arnold De Nijs "Vlaanderen Nederland"

20.00 uur: Eric Devalk "Hitkampioen"

21.00 uur: Dj Frenk "Een uur Frenk non-stop"

22.00 uur: Ferry de Wolf "The Ferry show"

23.00 uur: Linda Law "The Linda Law radio show"

00.00 uur: Non Stop"

09.00 uur: Jos Van Meer "Weer of geen weer"

10.00 uur: Ron Vandersteen "De muziekfabriek"

11.00 uur: Hans De Kneght "The middle of teh road show"

12.00 uur: Jacques Van Belleghem "Goud van oud"

13.00 uur: Bert Van Aerde "Siesta"

14.00 uur: Rudy Van Hove "Muziekland"

15.00 uur: Marco De Br "Hitmolen"

16.00 uur: Arnold De Nijs "De beste hits van toen en nu"

17.00 uur: Peter De Vlieghe "Zolderklanken"

18.00 uur: Wim Vermeer "The 70 show"

19.00 uur: Erik van Limburg "Golden juke-box revival show"

20.00 uur: Erik van Limburg "Golden juke-box revival show"

21.00 uur: Arnold De Nijs "Old gold"

22.00 uur: Dj Q "The other mix"

23.00 uur: Dj Q "The other mix"

00.00 uur: Dj Q "The other mix"

 

09.00 uur: Romeo Hill "Langzaam wakker worden"

10.00 uur: Erik van Limburg "Evl in de morgen"

11.00 uur: John Westland " Muziekpaleis"

12.00 uur: Ron Devolder "Platen van op zolder"

13.00 uur: Bert Van Aerde "Siesta"

14.00 uur: Chris van Gelder "70/80/90"

15.00 uur: Chris van Gelder "70/80/90"

16.00 uur: Peter Abbeloos "Hitallegaartje"

17.00 uur: Peter Abbeloos "Hitallegaartje"

18.00 uur: Carlo Vandermast "Door de jaren heen

19.00 uur: Erik van Limburg "Muziek Carrousel" 

20.00 uur: Peter van Vlokhoven "De winkelwagen show"

21.00 uur: Peter van Vlokhoven "De winkelwagen show"

22.00 uur: Ronald De Gier " Old Disco Party"

23.00 uur: Ronald De Gier " Old Disco Party"

24.00 uur: Eric van Praet "High drones in the mix"


 

 

09.00 uur: Romeo Hill "Langzaam wakker worden"

10.00 uur: Jan Steen "Koffiebreak"

11.00 uur: Mike "de Vlaamse super 15"

12.00 uur: John Westland " Muziekpaleis"

13.00 uur: Bert Van Aerde "Siesta"

14.00 uur: Dj Geerhard Hannink"De jaren 70"

15.00 uur: Dj Geerhard Hannink"De jaren 70"

16.00 uur: Ad en Pierre "Het Radio spectakel"

17.00 uur: Ad en Pierre "Het Radio spectakel"

18.00 uur: Carlo Vandermast "Doorheen de jaren"  

19.00 uur: Dj Q "The forgotten 80's"

20.00 uur: Dj Q "The forgotten 80's"

21.00 uur: Dj Q "The forgotten 80's"

22.00 uur: Bart Soenen "Dancity top 15" 

23.00 uur: Non stop

 

...